Forum użytkowników Yamaha XJ

Miłośnicy motocykli :)
Teraz jest sobota, 20 sty 2018, 07:46

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: ku przestrodze
PostNapisane: czwartek, 26 paź 2017, 16:35 
Czyściciel szprych
Czyściciel szprych

Mój motocykl: yamaha xj 900 2003
Witam serdecznie. Chciałbym uczulić Szanowne Koleżeństwo na firmę ITALYRACING, która oferuje swoje produkty na allegro. Ostatnio zakupiłem we wspomnianej firmie komplet łożysk do tylnego koła do xj 900. Komplet stanowią 4 łożyska. W paczce dotarły 3, w tym jedno nie pasujące do niczego. Mój mechanik nie bawił się w reklamacje, tylko po starej znajomości dorzucił swoje łożyska i poskładał wszystko. Jako allegrowicze mamy wpływ na działanie firm poprzez ocenę sprzedaży. Wystawiłem słabą tróję ( towar niezgodny z opisem). Jakież było moje zdziwienie, gdy po kilku dniach otrzymałem maila z niezłym opier.... za swój niecny czyn. Co ciekawsze, treść była złożona na zasadzie "kopiuj wklej" i nie bardzo do końca wiedziałem czy zostanę rozstrzelany, czy będą ze mnie pasy darli. W posumowaniu postawiono mi ofertę nie do odrzucenia: jeśli wycofam negatywny wpis, to łaskawie doślą mi łożysko. Ręce opadły razem z majtkami. Pozdrawiam.

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2017, 17:13 
Polerant ramy
Polerant ramy

Mój motocykl: Xj 900 Diversion
Źle spakować zdarzy się każdemu. Natomiast zastraszanie klienta nie dość, że w złym guście to jeszcze jest przestępstwem. Proponuję rzecz zgłosić zarządzającemu serwisem Allegro.

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2017, 20:36 
Tańczący z wahaczem
Tańczący z wahaczem

Zdjęć: 0
Mój motocykl: YAMAHA XJ 900 S
Paweł ja łożyska kupuję w sklepie z łożyskami. Podaję symbol i jaka firma mnie interesuje. Szybciej i taniej jak na allegro. Druga sprawa to potraktowanie ciebie przez dostawcę. Tragedia.

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2017, 23:19 
Tańczący z wahaczem
Tańczący z wahaczem

Zdjęć: 0
Mój motocykl: Yamaha XJ600N
W jaki sposób zapomniano dorzucić łożysko? przecież takie komplety są zawsze pakowane w zgrzewane plastikowe opakowanie, a po twoim opisie wnioskuję że dostałeś zestaw z czyjegoś zwrotu, a sprzedawca nie sprawdza nawet co mu klienci odsyłają tylko goni to dalej.

PostNapisane: sobota, 28 paź 2017, 08:39 
Polerant ramy
Polerant ramy

Mój motocykl: YAMAHA XJ 900S DIVERSION
To widzę, że od 2014 roku, kiedy to ja miałem "przyjemność" kupować w tej firmie, nic się nie zmieniło. Wtedy kupowałem lusterka i opisywałem to na forum. Gorszej jakości produktu nie mogłem sobie wyobrazić, słaba widoczność, pofalowanie, parowanie itp. No i po krótkim czasie zaczęło się majtać na przegubie. O wymianie nie było mowy. Również nie polecam

Strefa czasowa: UTC [ DST ]